شركت ديدفراز

شركت ديدفراز با اتكاء به تجارب چند ده ساله ی مديران و موسسين خود در واردات و عرضه محصولات عكاسی و فيلمبرداری ، در سال 1378 هجری شمسی با هدف تمركز بر تامين و عرضه تجهيزات و لوازم مورد نياز جامعه ي عكاسی حرفه ای كشور ، تاسيس و شروع به كار نمود.
 

انقلاب در فناوري عكاسی از "آنالوگ" به "ديجيتال" در سال های آغازين هزاره ى سوم ، شركت "ديدفراز" را از عرضه کننده تجهیزات آنالوگ عکاسی به تجهیزات و نرم افزار های منطبق بر عصر جدید در دنیای دیجیتال سوق داد.
 

عرضه ى پيشرفته ترين محصولات و تجهيزات حرفه ای جهان از كشورهای پيشرفته ى صاحب نام  اين فناوری ها جهت ارائه به جامعه عكاسی  حرفه ای ايران به منظور تسهيل در به هنگام ماندن و استفاده از به روز ترین محصولات این رشته از اهداف اصلی  شركت "ديدفراز" از بدو تاسيس بوده است.
 

شرکت دید فراز  از توانمنديهای لازم براي ارائه راهكارهای مناسب به كاربران مختلف در زمينه ي عكاسی هنری ، پرتره صنعتی، تبليغاتی، تحقيقاتی و موارد خاص، بهره مند می باشد.
 

تجهيزات پيشرفته و راهكار های نوين در دستان با كفايت عكاسان حرفه ای مطمئنا" ظهور و تجلی بهتر ايده های آنان را تسهيل خواهد نمود. براي نيل به آنچه از عكاسی خود انتظار داريد و خلق اثری ماندگار و متناسب با خواسته های خود ، موضوع را با " ديد فراز " مطرح فرمائيد.

 

با احترام

ديدفراز

(با مسوليت محدود)